cz

Inovace, vývoj a tradiční výroba letecké techniky

Turbínové motory, pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy spolehlivě slouží ve stovkách letadel a vrtulníků.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Spolehlivá a efektivní řešení pro energetiku

Díky 200 letům zkušeností v energetice garantujeme dodávky prvotřídní kvality – přesné odlitky lopatek turbín, dodávky turbín a kotlů, návrh a realizace energetických celků.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Přesné odlitky

Jsme přední slévárnou v oblasti přesného lití a působíme jako vysoce spolehlivý dodavatel odlitků pro energetický, dopravní, letecký, sklářský a zdravotnický průmysl.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Kryogenika

Jsme významným dodavatelem kryogenních turboexpandérů, kompresorů, čerpadel a kryogenních pohonných jednotek pro přední světové výrobce kryogenních systémů.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Povrchové úpravy

Jsme galvanovna s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Mimo eloxování nabízíme černění, zinkování, cínování, niklování a ostatní povrchové úpravy ve vysoké kvalitě a s profesionálním přístupem ke každé zakázce.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Služby

Zajišťujeme široké spektrum výrobních operací. Máme k dispozici bohatý strojní park i moderní technologická zařízení. Díky sloučení specializovaných činností pod „jednu střechu“ dokážeme zákazníkům šetřit náklady i výrobní čas.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Služby

Jakékoliv vaše požadavky jsou pro nás výzvou, kterou společně zvládneme. Naše zkušenosti, technologické know-how, strojní vybavenost a kvalita výroby Vás přesvědčí.

Získejte základní přehled o našich možnostech od návrhu, přes projektovou dokumentaci, výrobu, testování a řízení jakosti až po montáž a logistiku. Osobní přístup je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří Vám ochotně poskytnou informace, které zde nenajdete.