Inovace, vývoj a tradiční výroba letecké techniky

Turbínové motory, pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy spolehlivě slouží ve stovkách letadel a vrtulníků.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Spolehlivá a efektivní řešení pro energetiku

Díky 200 letům zkušeností v energetice garantujeme dodávky prvotřídní kvality – přesné odlitky lopatek turbín, dodávky turbín a kotlů, návrh a realizace energetických celků.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Přesné odlitky

Jsme přední slévárnou v oblasti přesného lití a působíme jako vysoce spolehlivý dodavatel odlitků pro energetický, dopravní, letecký, sklářský a zdravotnický průmysl.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Kryogenika

Jsme významným dodavatelem kryogenních turboexpandérů, kompresorů, čerpadel a kryogenních pohonných jednotek pro přední světové výrobce kryogenních systémů.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Povrchové úpravy

Jsme galvanovna s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Mimo eloxování nabízíme černění, zinkování, cínování, niklování a ostatní povrchové úpravy ve vysoké kvalitě a s profesionálním přístupem ke každé zakázce.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Služby

Zajišťujeme široké spektrum výrobních operací. Máme k dispozici bohatý strojní park i moderní technologická zařízení. Díky sloučení specializovaných činností pod „jednu střechu“ dokážeme zákazníkům šetřit náklady i výrobní čas.
PBS.Slider.Btn.Scroll

Nepravdivé tvrzení, o reexportu výrobků původem z PBS z Indie a Kazachstánu tamními společnostmi do Ruské Federace, časopisu Kyjev Independent.

Servis, náhradní díly a generální opravy letecké techniky

Poskytujeme služby nejvyšší kvality pro všechny uživatele našich produktů letecké techniky.

Dlouhodobě pracujeme na prodlužování životnosti našich produktů např. zaváděním nových technologií při výrobě nejvíce exponovaných dílců. Naše turbnínová letecká zařízení získávají pravidelně velmi dobré reference.