XVII. REPREZENTAČNÍ PLES V NOVÉM SVĚTLE

XVII. Reprezentační ples První brněnské strojírny Velká Bíteš, a. s., který se konal v sobotu 11. února 2017, opět dokázal to, co každý rok – nabídl skvělou zábavu, atraktivní hosty, výborný hudební doprovod a poskytl mnoho doprovodných akcí, a to vše v okouzlující atmosféře modrých světel, které vytvořily jedinečnou atmosféru.
V letošním ročníku se moderování ujmul Petr Štěpán z Městského divadla Brno. Po zahájení a přivítání pozvaných hostů se na parketu slavnostně roztančil Starlet Brno. Svým vystoupením tanečníci příjemně naladili přítomné hosty a sál se zaplnil hned na první taneční tóny Vysočinky z Humpolce. V předsálí galerie přilákala hosty cimbálová muzika Kyničan z Moravských Knínic. Vinný raut v profesionálním podání someliérů z Blatničky jako již tradičně příjemně pohladil chuťové buňky.
Dění v sále vkusně a s grácií doplnily živé sochy ve ztvárnění Marylin se „zlatým“ Elvisem. Jejich účast nadchla všechny přítomné. Alespoň fota tomu nasvědčují. Hostem večera byl Janek Ledecký, jehož vystoupení rozproudilo krev v žilách i pohladilo po duši. Dalším hostem večera byla členka Městského divadla Brno Jana Musilová, která přilákala na parket kulturního domu návštěvníky plesu svým šarmem, skvělým hlasovým i pohybovým projevem a krásnými písněmi.
Ceny si letos odnesl úplně každý účastník plesu, za což děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli a obohatili tak radost losujících.
Věříme, že si téměř každý odnesl vzpomínku v podobě fotografie z fotostánku Youbox, kde si každý mohl dotvořit plesové šaty k obrazu svému originálními doplňky. 
Květinová výzdoba od pana Drlíčka z Velké Bíteše přispěla k příjemné plesové atmosféře. Občerstvení tradičně zajistila firma Gastro Artikl Velká Bíteš.