Energetika

Ve vývoji, konstrukci a realizaci dodávek turbín máme dlouhou tradici. Zajišťujeme komplexní servisní služby a rekonstrukce zařízení.
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Servis, náhradní díly a generální opravy energetických zařízení

Svým zákazníkům nabízíme komplexní rozsah servisních služeb turbosoustrojí.

Zajišťujeme veškeré opravy a to v rámci revizí, ale i mimo tento rámec při náhle vzniklých poruchách či haváriích. Svým rozsahem lze prováděné opravy turbín označit od středních oprav jednotlivých komponent až po generální opravy stroje včetně pomocných zařízení.

Proč s námi?

Nabízíme řešení šité na míru

Nabízíme řešení šité na míru

Naše řešení je vždy šité na míru požadavkům zákazníka. Naše turbíny jsou známé především vysokou deklarovanou účinností a univerzálním využitím.
Dlouholeté zkušenosti a vlastní kow-how

Dlouholeté zkušenosti a vlastní kow-how

PBS má aktuálně 200 let zkušeností s konstrukcí kvalitních a účinných parních turbín. Ve vývoji kondenzačních turbín patří mezi špičkové výrobce.
Kvalitní servis a technická podpora

Kvalitní servis a technická podpora

Po dodávce zařízení poskytujeme vždy rozsáhlou technickou podporu a podrobné zaškolení obsluhy na vysoké úrovni. Následný záruční i pozáruční servis je realizován naším profesionálním servisním týmem.
Maximální spolehlivost a životnost

Maximální spolehlivost a životnost

Při výrobě a zajištění dodávky turbín spolupracujeme vždy pouze s ověřenými subdodavateli, díky čemu dosahují naše turbíny vynikající spolehlivosti a dlouhé životnosti.