Energetika

Ve vývoji, konstrukci a realizaci dodávek turbín a průmyslových kotlů máme dlouhou tradici. Zajišťujeme komplexní servisní služby a rekonstrukce zařízení.
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Specialisté na EPC projekty

Skupina PBS je dodavatelem teplárenských bloků a energobloků pro různé typy paliv. Tyto dodávky realizujeme také formou EPC zakázek. Výhodou je vlastní výroba turbín, kotlů, jejich součástí a souvisejících prvků komplexních celků. Na základě servisní smlouvy zajišťujeme pozáruční servis k dílu. PBS je silným a mezinárodně působícím partnerem pro všechny fáze zakázky a patří proto mezi spolehlivé EPC kontraktory.

Servis, náhradní díly a generální opravy energetických zařízení

Svým zákazníkům nabízíme komplexní rozsah servisních služeb turbosoustrojí, kotlů a kotelních ostrovů.

Zajišťujeme veškeré opravy a to v rámci revizí, ale i mimo tento rámec při náhle vzniklých poruchách či haváriích. Svým rozsahem lze prováděné opravy turbín označit od středních oprav jednotlivých komponent až po generální opravy stroje včetně pomocných zařízení.

Proč s námi?

Maximálně ekologický provoz

Maximálně ekologický provoz

Teplárny a elektrárny osazené našimi produkty jsou navrženy dle soudobých předpisů pro ekologický provoz a palivo je z místně dostupných zdrojů.
Dlouholeté zkušenosti a vlastní kow-how

Dlouholeté zkušenosti a vlastní kow-how

PBS má aktuálně 200 let zkušeností s konstrukcí kvalitních a účinných parních turbín. Ve vývoji kondenzačních turbín patří mezi špičkové výrobce.
Kvalitní servis a technická podpora

Kvalitní servis a technická podpora

Po dodávce zařízení poskytujeme vždy rozsáhlou technickou podporu a podrobné zaškolení obsluhy na vysoké úrovni. Následný záruční i pozáruční servis je realizován naším profesionálním servisním týmem.
Nabízíme řešení šité na míru

Nabízíme řešení šité na míru

Při kompletním zajištění stavby a dodávce zařízení spolupracuje PBS vždy pouze s osvědčenými subdodavateli stavebních části i specifického příslušenství dle konkrétního projektu.