Historický úspěch pro PBS Velká Bíteš. Zvítězili jsme v soutěži Národní cena kvality

V úterý 27. listopadu 2018 jsme v prostorách Pražského hradu obdrželi jednu z nejprestižnějších cen, které můžeme jako firma v České republice dosáhnout – Národní cenu kvality. Ocenění jsme navíc získali v nejvyšší kategorii Excellence. Z rukou předsedy Rady kvality České republiky Roberta Szurmana ji převzal předseda představenstva Milan Macholán.
Historický úspěch pro PBS Velká Bíteš. Zvítězili jsme v soutěži Národní cena kvality

Kvalita a její zvyšování jsou pro naši firmu jedním z klíčových témat. Již v roce 2015 jsme získali první místo v modelu Start Plus, který je první kategorií v hodnocení kvality a je pomyslným předstupněm modelu Excellence.
 
Do letošního roku jsme však na poli kvality ušli velký kus cesty. Investovali jsme například do 3D optického bezdotykového systému měření odlitků nebo do zařízení pro měření čelních ozubených kol s vnějším evolventním ozubením, vybavení laboratoří pro destruktivní i nedestruktivní zkoušky pro zajištění mezioperační a výstupní kontroly našich výrobků. Zároveň se snažíme o neustálou digitalizaci a zefektivňování procesů.
 
Všechny tyto body ocenila odborná porota složená ze zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu, která prováděla po tři dny detailní hodnocení ve všech našich divizích.
 
Takového úspěchu jsme nicméně dosáhli především díky našim zaměstnancům, kteří svojí odborností a dovednostmi přispívají k dosahování dlouhodobých cílů a spokojenosti zákazníků.

pbs18.png

Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde