ENGINEERING DIRECTOR AEROSPACE - Brno/Velká Bíteš

Náplň práce

Obsazujeme pozici technického ředitele divize letecké techniky, který bude mít komplexní odpovědnost za oddělení konstrukce, výpočtů a technologií.
Vyrábíme turbínové motory, APU a klimatizační systémy špičkové kvality pod jednou střechou – tedy engineering je součástí celého procesu vč. zkoušení výrobků.
Nabízíme příležitost spolupracovat se špičkovými odborníky na světové úrovni!

Náplň práce:

  • Odpovědnost za práci 65 odborníků z oddělení konstrukce, výpočtů a technologií.
  • Strategické plánování a řízení v oblasti technické a technologické.
  • Zpracování komplexních plánů technického a technologického rozvoje vč. odpovědnost za jejich realizaci.
  • Schvalování návrhů na řešení vývojových úkolů a spolurozhodování o jejich realizaci.
  • Vedení vývojových projektů a všech vývojových aktivit (ročně investujeme více než 50 milionů Kč do vývoje).
  • Zajištění modernizace, vývoje a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby vč. zpracování investičních návrhů.
  • Sledování nových vývojových trendů a jejich implementace.
  • Reprezentace společnosti při technicko-obchodních jednáních a součinnosti při řešení specifických požadavků na modifikaci výrobků.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání strojírenského směru.
  • Prokazatelné zkušenosti na podobnou pracovní pozici.
  • Pokročilou znalost anglického jazyka vč. technické terminologie (90 % výrobků exportujeme).
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit prioritu, řídit změny.
  • Všeobecný v oblasti letectví, konstrukce motorů nebo stavba letadel velkou výhodou.
  • Znalost a orientace v certifikačních předpisech a procesech EASA PART 21 velkou výhodou.
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení a loajalitu.

Nabízíme

  • Mzda, odpovídající Vaší praxi a dovednostem + roční výkonnostní odměny
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a přesného lití – vyrábíme jedinečné výrobky za použití nejmodernějších technologií
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Mám zájem o pozici ENGINEERING DIRECTOR AEROSPACE - Brno/Velká Bíteš

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů