KONSTRUKTÉR - KRYOGENNÍ TECHNIKA - Brno nebo Velká Bíteš

Náplň práce

Už více než 35 let se v PBS Velká Bíteš rozvíjí oddělení kryogeniky, přesněji kryogenní turboexpandéry, kompresory, čerpadla a kryogenní pohonné jednotky pro zkapalňování helia a vodíku.

Naše produkty dodáváme nejen předním světovým výrobcům kryogenních systémů, ale i do prestižních výzkumných ústavů, jako je třeba švýcarský CERN, Linde Kryotechnik, Rosendorf Research Centre nebo Max Planck Institute.

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji a konstrukci pokrokových kryogenních zařízení
  • Zavádění produktů do sériové výroby
  • Návrh, realizace a vyhodnocení zkoušek výrobku a jeho součástí
  • Komunikace se zákazníkem při přípravě nových projektů
  • Tvorba instalační, provozní a údržbové dokumentace výrobku
  • Reprezentace firmy na kryogenních výstavách, konferencích a seminářích
  • Podpora zákazníků při zprovozňování kryogenních zařízení

Jsme velká firma, a proto jsme připraveni pracovat i s absolventy/absolventkami bez zkušeností. Dáme Vám příležitost se v tomto oboru zaučit, nasbírat zkušenosti, postupně osamostatňovat a za pár měsíců nebo let můžete být zrovna Vy klíčovým člověkem v našem týmu.

Požadujeme

  • Vysokoškolské technické vzdělání, nejlépe obor energetické inženýrství, případně obor se zaměřením na termomechaniku
  • Znalost obecného strojírenství a rotačních strojů
  • Znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
  • Znalost alespoň jednoho z CAD systému (nejlépe ProE / Creo)
  • Ochota cestovat a zdokonalovat se v oboru
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Mám zájem o pozici KONSTRUKTÉR - KRYOGENNÍ TECHNIKA - Brno nebo Velká Bíteš