OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PBS Energo

Náplň práce

Pro PBS ENERGO, a.s. hledáme obchodního zástupce, který má zkušenosti s mezinárodním obchodem a má zájem pohybovat se v oblasti projedej parních turbín.

  • Zajišťování obchodní náplně, navazování nových obchodních vztahů.
  • Komunikace se zákazníky pro ujasnění detailů – vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek.
  • Rozvíjení a udržování vztahů se strategickými partnery – dlouhodobé a pevné vztahy jsou v našem oboru nezbytné.
  • Vnitrostátní a zahraniční služební cesty za obchodními partnery – pravidelné osobní setkávání je nenahraditelné.
  • Prezentace společnosti a našich možností řešení – prací obchodníka je nejen prodat stávající produkty, ale nabídnout i schopnosti našeho silného engineeringu.
  • Spolupráce na marketingových aktivitách (účast na veletrzích, konferencích aj.) vč. celkové reprezentace naší společnosti a její dobré pověsti.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • AJ na pokročilé úrovni (alespoň B2) podmínkou – je nutné se s partnery umět domluvit.
  • Zkušenost s obchodní činností v oblasti mezinárodního obchodu.
  • Zájem o spojení oborů strojírenství a mezinárodního obchodu.
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání – ochota učit se novým věcem, nezbytná je zodpovědnost, loajalita a časová flexibilita.
  • Ochotu cestovat do zahraničí kvůli osobním setkáním s partnery.

Nabízíme

  • Pravidelná valorizace mzdy.
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně).
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok.
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci.
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené.
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál).
  • Stravenkový paušál.

Mám zájem o pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PBS Energo