OBSLUHA 3D MĚŘENÍ

Pozice: Kvalita
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

  • Obsluha 3D měřícího stroje – 3D měření, kalibrace a pravidelná údržba.
  • Tvorba měřících programů na 3D.
  • Kontrola a ověřování prvního kusu výrobní série.
  • Řízení neshodných výrobků, kontrola fungování a dodržování výrobních procesů.
  • Technická administrativa – vystavování protokolů, kontrolních listů apod.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání (technický směr velkou výhodou).
  • Čtení výkresové dokumentace.
  • Praxe na pozici kontrolora kvality velkou výhodou.
  • Znalost softwaru Calypso velkou výhodou.
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení od zkušených kolegů
  • Volné víkendy
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • 23 dnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odměna za splněnou docházku (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 40 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů