SPECIALISTA V OBLASTI CYBERSECURITY

Pozice: Ostatní
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

  • Řízení systému bezpečnosti informací, návrhy bezpečnostních opatření za účelem identifikace a snížení rizik.
  • Součinnost při implementaci bezpečnostních opatření v systémech ICT.
  • Sledování a hodnocení stavu bezpečnosti systémů společnosti a bezpečnostního povědomí zaměstnanců.
  • Sledování bezpečnostní situace, prosazování požadavků bezpečnostních politik a standardů do provozu a správy systémů.
  • Realizace opatření pro splnění legislativních požadavků v bezpečnosti.
  • Vedení projektů v oblasti bezpečnosti.
  • Tvorba a aktualizace dokumentace a souvisejících směrnic společnosti.
  • Monitoring a diagnostika provozu serverů, firewallu a počítačových sítí z pohledu bezpečnosti.
  • Analýza logů, dat a incidentů ze SIEM nástrojů, IPS a firewallu, vyhodnocování bezpečnostních událostí.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, zaměření na oblast bezpečnosti výhodou.
  • 3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti, dobrá orientace v problematice kybernetické bezpečnosti.
  • Přehled v oblasti administrace OS Windows, AD, v menší míře Linux, VLAN, síťových protokolů, konfigurace pravidel firewallu.
  • Znalost nástrojů pro analýzu logů, dat a incidentů ze SEM/SIEM nástrojů, IPS, firewallu, vyhodnocování bezpečnostních událostí.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Mám zájem o pozici SPECIALISTA V OBLASTI CYBERSECURITY

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů