TECHNOLOG obrábění

Náplň práce

Hledáme technologa obrábění, který se připojí k našemu týmu zkušených odborníků na divizi letecké techniky a vezme si na starosti zpracování technologických postupů v oblasti strojírenské výroby.

  • Zpracování technologických postupů (návodek) včetně normování.
  • Spolupráce při tvorbě přípravků.
  • Kontrola průběhu a potřeb výroby, operativně řešení vzniklých problémů a přijímání opatření.
  • Návrh a realizace technologických opatření vedoucích ke zlepšení.
  • Zpracování podkladů pro výpočty cen v poptávkovém řízení.
  • Objednávání potřebných komunálních a speciálních nářadí a měřidel při tvorbě postupů.
  • Provádění změn ve vydané výrobní dokumentaci.
  • Monitoring vývoje a možností nových progresivních technologií a strojů.
  • Mapování možností různých technologií, které lze zabezpečovat v jiných firmách a pomoc při zajišťování externích kooperací.
  • Dle potřeby provádění poptávkového řízení a vyhodnocení nabídek.

Požadujeme

  • Středoškolské nebo VŠ vzdělání strojírenského směru.
  • Praxe na obdobné pozici.
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel).
  • Znalost 3D CAD (Creo).

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pololetní a roční odměna
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Jak vypadá prostředí Divize letecké techniky?