TECHNOLOG SLÉVÁRENSTVÍ

Náplň práce

Hledáme technologa/žku, který/á bude mít na starosti návrhy a tvorbu technologické dokumentace k výrobě, spolupráci na vývoji nových kusů a řešení technických problémů během výroby a vývoje.
Není nutné vědět vše o našich technologiích, vše se dá v průběhu naučit. Důležitá je pro nás kromě strojírenského/slévarénského vzdělání hlavně energie, chuť se učit, pracovat na sobě a posouvat se vpřed.

  • Návrhy a tvorba technologické dokumentace k výrobě
  • Spolupráce na vývoji nových kusů
  • Komunikace se zákazníky při řešení technických problémů během výroby a vývoje
  • Osobní dohled nad prováděnými zkouškami a jejich následné vyhodnocování
  • Sledování technologického procesu
  • Zjišťování výzkumně vývojových prací na úkolech technického rozvoje, podpora obchodního oddělení, školení pracovníků, tvorba technologických přejímek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oboru strojírenství nebo slévárenství
  • AJ na úrovni min. B1
  • Zájem o slévárenství a chuť se učit

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Pracujte s těmi nejlepšími! Třeba s Ing. Janem Roblem, vedoucím technického rozvoje.

Naše slévárna přesného lití je ve svém oboru v Evropě pojmem. Vysoké nároky, které jsou kladeny na přesné odlitky ze superslitin niklu a kobaltu, nás ale nutí neustále zdokonalovat. K tomu se samozřejmě přidává potřeba zavést i ve slévárenském provozu moderní organizační a řídící postupy, v jiných strojírenských výrobách již zpravidla zavedené. Odborníkem, který se na tomto nesnadném úkolu u nás podílí, je Ing. Jan Robl.
Co o své práci na Divizi přesného lití říká?

www.pbs.cz/jan-robl
07_38-Robl_CTA_02.jpg