Přesné strojírenství

Přidejte se k nám a podílejte se na vytváření budoucnosti průmyslové výroby

PBS.TopImage.Btn.Scroll

Vsaďte na stabilitu tradiční společnosti a dlouhodobou jistotu!

Naše společnost stabilně vykazuje velmi dobré ekonomické výsledky i za složitých podmínek světové situace. Jsme předním zaměstnavatelem v regionu a svým kolegům nabízíme jistotu kvalitního zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením.

Pro naše týmy hledáme vhodné uchazeče, kteří se s námi budou podílet na budoucnosti strojírenství. Naše hi-tech produkty a vysoké investice do výzkumu nám v tom pomáhají.

Naše společnost vytváří podmínky pro profesionální růst zaměstnanců. Mnoho z našich kolegů se stalo uznávanými experty ve svých oborech, a to nejen v České republice, ale i ve světě.

Sociální, environmentální a ekonomická hlediska společenské odpovědnosti jsou přímo součástí naší strategie. Podporujeme mladé talenty, včetně těch z našeho podnikového učiliště, a spolupracujeme se studenty vysokých škol, zejména VUT v Brně.

Nedaleko od ruchu velkoměsta ve Velké Bíteši vyrostla tradiční česká značka, která se stala součástí moderního světového strojírenství.

600
Zaměstnanců
200 +
Let zkušeností
50 +
Mil. Kč ročně do vývoje
75 %
Export
5
Společností ve světěMnoho podob přesného strojírenství

Pod povrchem se skrývá mnoho úsilí, pečlivosti a profesionality
 

Vyjiskřování

Specializujeme se na elektroerozivní obrábění, které umožňuje dosáhnout vysoké přesnosti a vynikající povrchové drsnosti. Tato technologie je ideální pro vytváření drážek pro pera, drážkování a složitých tvarů, které nejsou dosažitelné konvenčními metodami třískového obrábění.

CNC Soustružení

Soustružení je třískové obrábění rotačních ploch, které může být vnitřní nebo vnější. Tento proces se provádí převážně jednobřitým nástrojem známým jako soustružnický nůž. Během soustružení obrobek vykonává hlavní pohyb do řezu, zatímco nástroj vykonává vedlejší pohyb. Celkově se při soustružení uplatňují pouze dva řezné pohyby.Benefity

Naše benefity jsme navrhli tak, aby podpořily každého zaměstnance v dosažení jeho profesních i osobních cílů
Zkrácená pracovní doba

Zkrácená pracovní doba

Pracujeme pouze 7,5 hodin denně, což vede ke schopnosti pracovat intenzivněji a soustředěněji. Menší pracovní zátěž a více volného času.

Penzijní/životní připojištění

Penzijní/životní připojištění

Příspíváme na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13.200 Kč/rok. Příspěvek je dostupný ihned od prvního dne zaměstnání. To přispívá k rychlejší adaptaci a spokojenosti zaměstnanců na novém pracovišti.
 

13. a 14. plat

13. a 14. plat

Vyplácíme pololetní a roční finanční odměny za úsilí, přínos a výkon během daného období. Tímto způsobem oceňujeme práci a podporujeme loajalitu k naší společnosti.
Dovolená

Dovolená

Relaxujeme a odpočíváme celých 23 dní.
Odměna za docházku

Odměna za docházku

Za plně odpracovaný fond pracovní doby vyplácíme kvartální odměnu ve výši 2 000 Kč/kvartál. Oceňujeme tak pracovní nasazení našich zaměstnanců.
Příspěvek na obědy

Příspěvek na obědy

Přispíváme na obědy ve firemní jídelně s doplňkovým prodejem. Výběr je ze 7 dotovaných jídel v hodnotě cca 40 Kč/porce. Jídla jsou vždy čerstvá a pečlivě připravena. 

Zaostřeno na špičkové produkty

Volná pracování místa

Zažíváme období dynamického růstu a rozšiřování. Abychom mohli naplnit naše ambiciózní plány, hledáme talentované a motivované profesionály, kteří by se přidali k našim týmům a podíleli se na dalším rozvoji naší společnosti.

Buďte u zrodu vývoje jedninečných projektů.