PŘIVEZLI JSME KOUSEK INDIE 


Vůně a chutě INDIE

PBS V INDII JIŽ 50 LET

Společnost PBSI byla založena zejména pro maximální využití stávajícího potenciálu Indie. Málokdo ví, že ZNAČKA PBS bylo oficiálně poprvé v Indii registrována před více jak 50 lety. PBS INDIA 

KOLEGOVÉ PETR MOTÝL A RAVI HAZARIKA

PBS INDIA je prozatím velmi malá společnost řízená panem Petrem Motýlem. Obchodním manažerem v Indii je pan RAVI HAZARIKA.

PBS INDIA


PBS INDIA


SYMBOL MAKE IN INDIA

V Indii je jedním z klíčů k úspěchu dokázat se alespoň částečně přizpůsobit vládní strategii „MAKE IN INDIA“, což znamená také spolupracovat s místními firmami, nebo mít zde firmu. Tento trend je nyní velmi aktuální i v mnoha dalších velkých zemích. Symbolem této aktivity je silueta lva. Lev je jedno z posvátných zvířat, neboť na něm kdysi jezdili například někteří bohové.

LEV SE ŘEKNE V HINDU: „SINGH“

MAKE IN INDIA


 

PBS INDIA PODPOŘILA INDII V TĚŽKÝCH DNECH

V době nejtěžšího náporu nemoci COVID-19 
v roce 2021 pomohla PBS INDIA díky osobní angažovanosti zajistit dodávku 70 ks plicních ventilátorů pro stát Karnataka.

PBS INDIA zajistila logistiku a dopravu zdarma díky výborným vztahům s Českým červeným křížem, ventilátory uhradily další spřátelené české firmy (Likos, CZ Trade).
 

PBS INDIA


Spirituální INDIE

PBS INDIA ZAJISTILA 
SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ DEEP ENGINEERING INDUSTRIES

Cílem společnosti PBS INDIA je zlepšit bojovou připravenost a životnost vrtulníků MIL MI-8/17 provozovaných indickým letectvem dodávkou kvalitních PEJ z PBS VB, které se ukazuje jako spolehlivější v náročných povětrnostních podmínkách a poskytuje mnohem lepší provozní prostředí, což je zásadní, ať už jste na cvičné misi, nebo reagujete na skutečnou hrozbu. 

PBS INDIA zajistila pro realizaci toho cíle spolupráci indické společnosti Deep Engineering, která se stala Servisním partnerem PBS VB.
DEEP_Engeneering_Industry
 

TŘÍLETÝ KONTRAKT PRO GENERÁLNÍ OPRAVY APU UZAVŘEN!

Díky usilovné práci PBS INDIA a získání klíčového partnera v podobě indické společnosti Deep Engineering se podařilo uzavřít tříletý kontrakt pro provádění generálních oprav PEJ SAFIR MI pro vrtulníky MIL MI-8/17 Indických vojenských leteckých sil (Indian Air Force). 

PBS INDIA 

PBS INDIA V ODBORNÉM TISKU


Média