cz
Kontaktujte nás
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška
Vedoucí obchodního oddělení

Letectví

Vyvíjíme a vyrábíme turbínové motory, APU a klimatizační systémy pro výrobce letecké techniky z více jak 50 zemí světa.

 

PBS.TopImage.Btn.Scroll

Výzkum a vývoj leteckých zařízení

V průměru 90% součástí našich výrobků vyvíjíme, vyrábíme a testujeme prostřednictvím vlastních kapacit. Nové produkty vyvíjíme na základě zkušeností z tisíců realizovaných zástaveb a dlouhodobých zkušeností našich zákazníků.

Pravidelně investujeme do nejmodernějších technologií, které umožňují prodlužovat životnost a zlepšovat výkonnostní parametry našich produktů.

Jednou z našich hlavních konkurenčních výhod je schopnost přizpůsobit naše produkty potřebám zákazníků. Např. jeden z našich hlavních produktů, proudový motor TJ100, nabízíme ve více než 40 variantách, které vznikly právě na základě specifických potřeb našich klientů.

Servis, náhradní díly a generální opravy letecké techniky

Poskytujeme služby nejvyšší kvality pro všechny uživatele našich produktů letecké techniky.

Dlouhodobě pracujeme na prodlužování životnosti našich produktů např. zaváděním nových technologií při výrobě nejvíce exponovaných dílců. Naše turbnínová letecká zařízení získávají pravidelně velmi dobré reference.

Proč s námi?

Certifikovaná letecká výroba

Certifikovaná letecká výroba

Jako jedni z mála světových výrobců vlastníme oprávnění od Evropské agentury pro bezpečnost letectví EASA k projektování, výrobě a údržbě APU a turbínových motorů (POA, DOA a MOA). 

Hi-tech technologie

Hi-tech technologie

Dlouhodobě investujeme do moderních výrobních technologií a nabízíme kooperační výrobu v oblasti broušení ozubení, povlaklování a tepelného zpracování ve vakuu.

Ověřená kvalita a spolehlivost

Ověřená kvalita a spolehlivost

Špičková kvalita a spolehlivost našich produktů byla ověřena při realizaci zástaveb více než 5 500 APU a klimatizačních systémů a 1 000 proudových motorů.

Dlouholetá spolupráce s předními výrobci letecké techniky

Dlouholetá spolupráce s předními výrobci letecké techniky

Zákazníkům poskytujeme maximální podporu jak při řešení specifických zástavbových požadavků, tak při finálním zprovoznění našich turbínových motorů, APU a dalších zařízení.