Klimatizační systémy

Realizováno více než 7 000 zástaveb PBS klimatizačních systémů (ECS).
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Uplatnění naší produkce

Projekty ve vývoji

50 let zkušeností s vlastním vývojem, výrobou a testováním klimatizačních systémů letounů a vrtulníků. Realizováno více než 7 000 leteckých zástaveb.

PBS disponuje kvalitním technickým a výrobním zázemím, týmem zkušených profesionálů a dostatečným kapitálem pro vývoj nových produktů. Průběžně s našimi partnery analyzujeme a hodnotíme možnosti a příležitosti, které by znamenaly realizaci nových inovativních produktů.

Pro další informace a konzultace prosím kontatujte přímo naše odborníky.

Letecké aplikace

Klimatizační systémy z produkce PBS jsou užívány v provozu na různých pilotovaných aplikací. Mezi hlavní přednosti patří zejména možnost chlazení, topení a ventilace v jediném systému, minimální spotřeba elektrické energie, ekologický provoz bez potřeby chladiva a zejména kompaktní provedení. Konkrétní aplikace systémů ECS jsou např.: maly dopravní letoun Y12F, lehký letoun L-159 ALCA, cvičný proudový letoun L-39 Albatros, cvičný a letoun K8 a vrtulník Mi-8/17.

Servis, náhradní díly a generální opravy letecké techniky

Poskytujeme služby nejvyšší kvality pro všechny uživatele našich produktů letecké techniky.

Dlouhodobě pracujeme na prodlužování životnosti našich produktů např. zaváděním nových technologií při výrobě nejvíce exponovaných dílců. Naše turbnínová letecká zařízení získávají pravidelně velmi dobré reference.