cz
Kontaktujte nás
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška
Vedoucí obchodního oddělení
Proudový motor PBS TJ40-G1

Proudový motor PBS TJ40-G1

Hlavní výhody:

  • Kompaktní design - veškeré příslušenství integrováno do motoru (kromě palivového čerpadla)
  • Vynikající poměr hmotnosti a tahu, nízká spotřeba v dané výkonnostní kategorii
  • Libovolná poloha motoru při startu
  • Zkrácená startovací sekvence pod 25 s

Pro zobrazení 3D vizualizace vyplňte formulář

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů

PBS.TopImage.Btn.Scroll
Naši zkušení technici navrhli a vyvinuli proudový motor PBS TJ40-G1, který spadá do kategorie malých proudových motorů pro malé letouny. 

Díky svým vlastnostem získal tento motor  prestižní ocenění na výstavě IDET 2015 v České republice. Má mimořádně kompaktní design a veškeré příslušenství je integrováno do těla motoru (kromě palivového čerpadla). Má také velmi nízkou hmotnost pouze 3,4 kg a maximální tah 395 N. Výhodou je krátká startovací sekvence pod 25 s a snadný a rychlý startovací systém. PBS TJ40-G1 má schopnost restartu na zemi i za letu a umožňuje start v libovolné poloze.

PBS TJ40-G1 je jednohřídelový proudový motor s jednostupňovým radiálním kompresorem, radiálním a axiálním difuzorem, prstencovou spalovací komorou, jednostupňovou axiální turbínou a výstupní tryskou. Výkon generátoru je 150 W.  Je o něco kompaktnější než proudový motor TJ40-G2, který je oproti PBS TJ40-G1 delší o pouhých 69 mm.       

Standardní příslušenství : palivové čerpadlo a filtr, řídící jednotka motoru (ECU), propojovací kabeláž, palivová hadička, data terminál, baterie (4s Li-Fe - 2,5 Ah), konektor CAN

 

Kompletní produktové portfolio proudových motorů naleznete zde.

Parametry motoru

Základní technické parametry SI jednotky Imperiální jednotky
Max. tah 395 N 89 Ibf
Hmotnost 3,4 kg 7,50 Ib
Vnější průměr 147 mm 5,79 in
Délka 304 mm 11,97 in

Více o proudových motorech zde.

Proč s námi?

Opakovatelný start na zemi i za letu

Opakovatelný start na zemi i za letu

Dvěma největšími výhodami malého proudového motoru PBS TJ40-G1 je možnost restartu na zemi i za letu a krátká startovací  sekvence pod 25 s. Což je ideální pro malé letouny, pro které byl vytvořen, jako jsou cvičné drony, malé průzkumné drony, letecké modely a kluzáky.
Libovolná poloha motoru při startu

Libovolná poloha motoru při startu

Výkon generátoru 200 W a libovolná poloha při startu také charakterizují tento malý proudový motor a odlišují jej od konkurence. Díky těmto vlastnostem je atraktivní zejména pro bezpilotní aplikace, pro které byl vyvinut.

Servis, náhradní díly a generální opravy letecké techniky

Poskytujeme služby nejvyšší kvality pro všechny uživatele našich produktů letecké techniky.

Dlouhodobě pracujeme na prodlužování životnosti našich produktů např. zaváděním nových technologií při výrobě nejvíce exponovaných dílců. Naše turbnínová letecká zařízení získávají pravidelně velmi dobré reference.