cz

Na veletrhu v Číně bude mít světovou premiéru nový ryze český proudový motor PBS TJ150

Airshow China je významný mezinárodní letecký veletrh, který se koná jednou za 2 roky. PBS zde bude prezentovat své proudové motory. Letošní ročník začíná 6. listopadu v čínském městě Zhuhai v provincii Kanton. Tato událost patří mezi největší letecké události v regionu. Při zahájení bude např. k vidění letecká show.
Na veletrhu v Číně bude mít světovou premiéru nový ryze český proudový motor PBS TJ150
Výstava je zaměřena jak na civilní tak vojenský letecký průmysl a novinky v leteckém průmyslu. Akce se účastní zhruba 600 vystavovatelů z celého světa. Ti zde budou své produkty prezentovat laické i odborné veřejnosti. Výstava pojme až 320 000 návštěvníků. 

Čína patří mezi země, kde se letecký průmysl široce rozvíjí. To dokládá i záměr postavit do roku 2020 v zemi celkem 50 nových letišť. 
Pro PBS je čínský trh významný. Své letecké produkty do Číny dodáváme téměř 25 let. Veletrhu se zúčastníme jako vystavovatelé a budeme také pořádat mezinárodní tiskovou konferenci, při které představíme motor PBS TJ150.
Na stánku PBS budou představeny mimo jiné naše dva nejnovější proudové motory PBS TJ80 a PBS TJ150. Návštěvníkům bude k dispozici i názorná digitální vizualizace proudových motorů a jejich aplikací.

Tisková konference proběhne ve středu 7. listopadu v 9:30 tamního času za přítomnosti Ing. Jiřího Havlíčka, náměstka ministra průmyslu a obchodu a dále za přítomnosti pana Lukáše Opatrného, M.A., zástupce Velvyslanectví České republiky v Pekingu. 
V rámci tiskové konference uvedeme na světový trh náš nejnovější přírůstek do rodiny leteckých motorů - proudový motor PBS TJ150.