Kontaktujte nás
Lubomír Dušil
Lubomír Dušil
Lubomír Dušil
Obchodní oddělení | přesné lití

Oběžná a rozváděcí kola leteckých motorů

Jsme specializovaný výrobce odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Oběžná a rozváděcí kola leteckých motorů

Jsem specializovaný výrobce odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Naše produkty jsou klíčovými komponenty oběžných a rozváděcích kol pro největší výrobce turbodmychadel, a to nejen v energetickém, námořním a dopravním průmyslu, ale také po celém světě.
 
 
  • Zajistíme vše od návrhu přes odlévání a obrábění až po konečný výrobek
  • Dodržujeme kvalitu a termíny dodání nekompromisně
  • Nejnovější vybavení nás řadí mezi špičku v Evropě
  • Garantujeme nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu

Již řadu let naši zákazníci oceňují naši kompetenci v oblasti náročných odlitků oběžných a rozváděcích kol pro letecký průmysl. Jedná se o technicky velice náročné odlitky, pracující za teplot až 950°C. Tato kola odléváme ze slitin IN 713LC, IN 792-5A a MAR M247.

Naše slévárna využívá nejmodernější vybavení a dodržuje přísné výrobní podmínky, které tak zákazníkům zaručují vysokou kvalitu odlitků pro jakékoliv jejich využití. V PBS využíváme metody Rapid Prototyping, sami navrhujeme a vyrábíme formy pro lisování voskových modelů, navrhneme optimální technologii pro lití, zajistíme tepelné zpracování i následné přesné obrábění. Díky přísným výrobním podmínkám jsme držiteli certifikátů AS 9100, ISO 14001 a NADCAP.
 

Parametry v současnosti odlévaných turbínových kol

Hlavní parametry Hodnoty
Maximální průměr   ø 260 mm
Maximální hmotnost 2,5 kg
Materiál  IN 713LC, IN 792 5A, MAR M247 

Proč s námi?

Přesné odlitky pro náročné použití v extrémních podmínkách

Přesné odlitky pro náročné použití v extrémních podmínkách

Díky našim mnohaletým zkušenostem a týmu specializovaných odborníků zvládáme i ty nejnáročnější odlitky nejen odlít, ale i obrobit. Mezi nejnáročnější odlitky patří např. přesně lité odlitky oběžných a rozváděcích kol proudového motoru TJ100.
Využití metod Rapid Prototyping

Využití metod Rapid Prototyping

Pro zrychlení prototypové fáze výroby přesných odlitků nabízíme svým zákazníkům metodu Rapid Prototyping. Díky ní mohou zákazníci testovat odlitky na svých vývojových zařízeních mnohem dříve a uspořit tak kromě času i náklady na vývoj. Výroba modelů probíhá stereolitografií nebo častěji 3D tiskem.