Kontaktujte nás
Martin Šváb
Martin Šváb
Martin Šváb
Obchodní oddělení | přesné lití

Rozvlákňovací disky

Jsme specializovaný výrobce odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Rozvlákňovací disky

Jsme specializovaný výrobce odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu a máme dlouhodobé partnerství s předními výrobci izolačních materiálů na bázi skelné vaty určených pro stavebnictví v celé Evropě. Spolupracujeme na poskytování kvalitních produktů a řešení pro stavební odvětví, a to s důrazem na efektivitu a inovaci. 

 
  • Zajistíme vše od návrhu přes odlévání a obrábění až po konečný výrobek
  • Dodržujeme kvalitu a termíny dodání nekompromisně
  • Nejnovější vybavení nás řadí mezi špičku v Evropě
  • Garantujeme nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu


Již řadu let naši zákazníci oceňují naši kompetenci v oblasti přesných odlitků rozvlákňovacích disků. Jedná se o velice náročné odlitky ze superslitin na bázi kobaltu a niklu, jako jsou 141I, 141J, 2.4879 nebo z Co-slitin.
Naše slévárna využívá nejmodernější vybavení a dodržuje přísné výrobní podmínky, které tak zákazníkům zaručují vysokou kvalitu odlitků pro jakékoliv jejich využití. Ke kontrole využíváme jak metody kontroly dílů RTG, tak chemickou analýzu odlitků i jejich rozměrovou 3D kontrolu a metodu FPI testování. V PBS sami navrhujeme a vyrábíme formy pro lisování voskových modelů, navrhneme optimální technologii pro lití, zajistíme tepelné zpracování i následné přesné obrábění.


Parametry odlévaných rozvlákňovacích hlav

 
Hlavní parametry Hodnoty
Rozsah rozměrů vyráběných disků ø 300 - ø 520 mm
Rozsah hmotností vyráběných disků 9 - 30 kg

Proč s námi?

Dlouhá životnost odlitků

Dlouhá životnost odlitků

Na základě používaných kvalitních surovin a propracované vstupní a výstupní kontrole disponují naše odlitky dlouhou životností.
Náročné odlitky ze superslitin na bázi kobaltu a niklu

Náročné odlitky ze superslitin na bázi kobaltu a niklu

Díky našim mnohaletým zkušenostem a týmu specializovaných odborníků zvládáme i ty nejnáročnější odlitky ze superslitin na bázi niklových a kobaltových slitin nejen odlít, ale i obrobit.