Kontaktujte nás
Lubomír Dušil
Lubomír Dušil
Lubomír Dušil
Obchodní oddělení | přesné lití

Turbínová kola

Jsme specializovaný výrobce odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Turbínová kola

Jsme specializovaný výrobce odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu, dodavatel oběžných a rozváděcích kol pro největší výrobce turbodmychadel do energetického, námořního a dopravního průmyslu po celém světě.
 
 
  • Zajistíme vše od návrhu přes odlévání a obrábění až po konečný výrobek
  • Využíváme oscilaci při lití pro zlepšení makrostruktury
  • Dodržujeme kvalitu 
  • Nejnovější vybavení nás řadí mezi špičku v Evropě
Již řadu let naši zákazníci oceňují naši kompetenci v oblasti náročných odlitků lopatek, oběžných a rozváděcích kol pro turbodmychadla. Dodáváme kola, lopatky a komponenty ze slitin IN 713C, IN 713LC, B1914 a MAR M247 výrobcům turbodmychadel v Německu, Švýcarsku, České republice a Velké Británii.
 

Naše slévárna využívá nejmodernější vybavení a dodržuje přísné výrobní podmínky, které tak zákazníkům zaručují vysokou kvalitu odlitků pro jakékoliv jejich využití. Využíváme metody Rapid Prototyping, sami navrhujeme a vyrábíme formy pro lisování voskových modelů, navrhneme optimální technologii pro lití, zajistíme tepelné zpracování i následné přesné obrábění. Díky přísným výrobním podmínkám jsme držiteli certifikátů AS 9100, ISO 14001 a NADCAP.

 

 Parametry v současnosti odlévaných turbínových kol:

 
Hlavní parametry Hodnoty
Rozsah rozměrů vyráběných kol ø 50 – ø 400 mm
Rozsah hmotností vyráběných kol 0,15 – 44 kg
Materiály  IN 713C, IN 713LC, B1914, MAR M247


 

Proč s námi?

Možnost vlastního obrábění

Možnost vlastního obrábění

Na výrobní ploše 6 600 m2 disponujeme nejen vlastní slévárnou, ale i bohatým strojním parkem, díky kterému jsme schopni zajistit kompletní obrobení odlitku včetně jeho povrchové úpravy. 
Návrh konstrukce a výroba vlastních forem

Návrh konstrukce a výroba vlastních forem

Specializovaný tým odborníků nám umožňuje zajistit celý proces lití od návrhu konstrukce, přes výrobu vlastních forem až po finální produkt.