Servis a náhradní díly

Poskytujeme prvotřídní servisní služby provedené zkušenými týmy našich odborníků.
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Profesionální servisní týmy

Jako konstruktér a výrobce produktů a technologických celků v leteckém průmyslu, energetice obzvlášť v oblasti parních turbín, kotlů a souvisejícího zařízení, dekantačních odstředivek a dalších, máme všechny prostředky, znalosti a zkušenosti s jejich správným fungováním. Proto jsme ten správný partner pro servisní práce na našich vlastních dříve dodaných produktech i vybraných produktech jiných výrobců, pokud není takový servis smluvně nebo jinak přímo vyloučen. Nespornou výhodou jsou vlastní náhradní díly, což nám dává možnost rychlé flexibilní reakce a zákazníkovi jistotu. Týmy našich zkušených profesionálů jsou v případě potřeby schopny zasáhnout kdekoli na světe. 

Pro další detailní informace prosím kontaktujte naše experty.
 

Proč s námi?

Používáme originální náhradní díly

Používáme originální náhradní díly

Garantujeme použití originálních dílů nejvyšší kvality přímo z našeho závodu. Při prováděných opravách jsou používány nejmodernější postupy a technologie, které zohledňují dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků získané při výrobě, opravách a vývoji nových výrobků a technologií.
Rychlá reakční doba

Rychlá reakční doba

Naším cílem je vždy mít zákazníka na prvním místě a tedy i naše servisní služby jsou na velmi vysoké úrovni včetně rychlosti servisních zásahů.
Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis

Společnost PBS disponuje servisními týmy, které zajišťují kvalitní a pružný záruční i nezáruční servis.
Zkušený tým servisních odborných pracovníků

Zkušený tým servisních odborných pracovníků

Odborně a pravidelně prováděný servis provedený našimi zkušenými pracovníky vám pomůže zajistit dlouhodobý a spolehlivý provoz.