Kontaktujte nás
Jana Onderková
Jana Onderková
Jana Onderková
Obchodní oddělení | energetika

Servis energetických zařízení

Jsme originálním výrobcem a dodavatelem parních a expanzních turbín. K těmto dodávkám samozřejmě poskytujeme kompletní servis, údržbu a provoz, dodáváme originální náhradní díly a provádíme generální opravy.
PBS.TopImage.Btn.ScrollNaše znalosti a zkušenosti nám umožňují provádět opravy a servis i na produktech a řešeních od jiných dodavatelů, zejména v teplárenství. Nespornou výhodou v takových případech jsou samozřejmě naše inženýrsko-výrobní schopnosti a kapacity, díky nimž máme větší flexibilitu v dodávce náhradních dílů. Pro více informací kontaktujte naše experty.

 

Servis

Svým zákazníkům nabízíme komplexní rozsah služeb. Zajišťujeme tak kompletní servis turbosoustrojí.

Zajišťujeme veškeré opravy pro parní a expanzní turbíny a to v rámci revizí, ale i mimo tento rámec při náhle vzniklých poruchách či haváriích. Svým rozsahem lze prováděné opravy turbín označit od středních oprav jednotlivých komponent až po generální opravy stroje včetně pomocných zařízení.

Společnosti ve skupině PBS jsou vlastníkem kompletní dokumentace technologických celků historicky vyráběných pod značkou PBS. V návaznosti na výrobní číslo stroje dohledáme veškerou dokumentaci nezbytnou k provedení servisu včetně měřících protokolů, nastavení vůlí, změn ve výrobní dokumentaci apod.
 

Kompletní servis turbín vlastní výroby

  • Technickou pomoc při vyhodnocení stavu provozovaných zařízení
  • Revize 
  • Opravy
  • Uvedení do provozu

 

Generální opravy

PBS jako originální výrobce parních a expanzních turbín, zajišťuje ke všem dodávkám generální opravy dle originální dokumentace a s použitím originálních náhradních dílů.