Služby

V našich výrobních prostorách, které se rozkládají na ploše 24 000 m2, zajišťujeme široké spektrum výrobních operací. Máme k dispozici bohatý strojní park i moderní technologická zařízení. Díky sloučení specializovaných činností pod „jednu střechu“ dokážeme zákazníkům šetřit náklady i výrobní čas.
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Komplexní konstrukční, technologické a výrobní schopnosti pod jednou střechou

Využijte komplexní výrobní schopnosti naší společnosti od návrhu technologie výroby a konstrukce speciálního nářadí přes kompletní výrobu až po povrchovou úpravu. Eliminujte dodatečné náklady na logistiku a další neefektivnosti spojené s více subdodavateli. Pro detailní nabídku služeb a výrobních schopností nás kontaktujte.

Proč s námi?

Výrobní prostory na rozloze 24 000 m<sup>2</sup>

Výrobní prostory na rozloze 24 000 m2

V našich výrobních prostorách zajišťujeme široké spektrum výrobních operacích. Máme k dispozici bohatý strojní park i moderní technologická zařízení. 
Montáž technologických celků až do 20 tun

Montáž technologických celků až do 20 tun

Všechny zakázky řešíme na jednom místě, čímž šetříme čas a logistické náklady našich zákazníků. Jsme ideálním partnerem pro kooperační výrobu.
Komplexní výroba dílů i větších strojních celků pod jednou střechou

Komplexní výroba dílů i větších strojních celků pod jednou střechou

Zabýváme se velkosériovou, malosériovou i kusovou výrobou. Máme k dispozici vše potřebné pro precizní kovoobrábění – dvě obrobny, montáž, 3D měření i nákup a dělení hutního materiálu.
Široké spektrum obráběcích strojů CNC, NC a klasických

Široké spektrum obráběcích strojů CNC, NC a klasických

Díky dlouholetým zkušenostem a bohatému strojnímu vybavení vám můžeme nabídnout širokou paletu strojírenských prací v oblasti CNC obrábění kovů, přesného lití a galvanických povrchových úprav.