cz
Kontaktujte nás
Pavel Prokeš
Pavel Prokeš
Pavel Prokeš
Ředitel galvanovny

Louhování keramických jader

Nabízíme technologii odstraňování keramických jader v louhovacím autoklávu, která zajistí odstranění keramických jader z odlitků pro náročné aplikace v leteckém i v energetickém průmyslu. 
  • Quicklock® Door - patentovaný design, rychlý a bezpečný provoz
  • Elektrické vytápění - úsporné, efektivní, čisté a málo údržbové řešení
  • Programovatelný řídící systém
  • Integrovaný mycí cyklus
PBS.TopImage.Btn.Scroll
Díky této sofistikované technologii je snazší dokonale odstranit i velmi složitá keramická jádra na rozdíl od klasického louhování ve vanách v krátkém čase. Pro louhování je možné použít jádra s minimálním podílem SiO2 80 % díky použitému agresivnímu prostředí draselného louhu (KOH) s koncentrací 38 – 42 %. Jsme schopni louhovat dílce do maximálního průměru 500 mm a maximální výšky 460 mm s maximální průběžnou dobou jednoho procesu 3 dny. U standardních a ověřených dílů je možné časovou náročnost snížit až o několik hodin. 

Využití tohoto zařízení vám zajistí vyšší účinnost, lepší tah a ekonomičnost provozu turbín zejména těch, ve kterých jsou použity složité dílce s komplexními dutinami, jejichž čištění je problematické a technologie louhování se často stává jedinou použitelnou možností pro zajištění těchto náročných zákaznických požadavků.

Tato technologie byla pořízena v rámci projektu "Inovace procesu výroby přesně litých odlitků žárových částí leteckých motorů, stacionárních plynových turbín a radiálních kol turbodmychadel".

LBBC Louhovací Autokláv LC 600

Technické parametry Hodnoty
Provozní tlak 900–100 psi
Provozní teplota 140–160 °C
Provozní cyklus 6 h
Průměr komory 600 mm
Výška komory 1 200 mm
Maximální rozměry odlitku: průměr 500 mm
Maximální rozměry odlitku: výška 380 mm
Maximální zatížení 180 kg
Louh 40 %-ní KOH

Proč s námi?

Efektivní odstraňování keramických jader

Efektivní odstraňování keramických jader

Nabízíme rychlý systém odstraňování keramických jader za pomoci hydroxidu draselného v louhovacím autoklávu s funkcí Quicklock, který je vybaven několika bezpečnostními mechanismy pro zajištění bezpečného provozu.
Snížení délky louhovacích cyklů ze dnů na hodiny

Snížení délky louhovacích cyklů ze dnů na hodiny

Ve srovnání s louhováním v klasických vanách dochází k výraznému urychlení procesu, neboť celý cyklus za využití autoklávu trvá pouze 6 hodin.