cz

ASISTENT/KA DIVIZNÍHO ŘEDITELE

Náplň práce

Jste čerstvým absolventem vysoké školy a právě hledáte svoje první zaměstnání? Chtěli byste pracovat v úspěšné korporaci a nahlédnout do světa velkého byznysu? Pak je tato pozice vhodná přímo pro Vás jako start, odkud se můžete přesunout kamkoliv jen budete v PBS chtít.

  • Tvorba reportů ve spolupráci s dalšími kolegy pro divizní management; management, představenstvo a dozorčí radu PBS
  • Administrativa – správa úkolů divizního managementu, docházkového systému, cestovních příkazů, apod.
  • Podpora ředitele divize, organizace divizních návštěv
  • Zlepšování administrativních procesů v součinnosti s ostatními odděleními divize
  • Další činnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Výborná znalost MS Office (zejména Excel, Word, PowerPoint)
  • Komunikativní znalost AJ (min. úroveň B2)
  • Příjemnou, komunikativní a optimistickou osobu :-)

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměnu za docházku (2 000 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění (od 700 Kč)
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 do 50 Kč)
  • Výhodný mobilní tarif (až 5 telefonních čísel)
  • Sleva na pohonné hmoty na benzince BDS
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměny za práci na speciálních projektech
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Mám zájem o pozici ASISTENT/KA DIVIZNÍHO ŘEDITELE