cz

PODNIKOVÝ PRÁVNÍK JUNIOR

Náplň práce

  • Poskytnutí právní podpory a poradenství v rámci společnosti a skupiny,
  • Podílení na přípravě smluvních a jiných právních dokumentů,
  • Spolupráce při tvorbě interních právních předpisů,
  • Revidování a připomínkování dokumentů (smlouvy, právní stanoviska apod.).
  • Podílení se na výběrových řízeních dodavatelů,
  • Podpora při registraci ochranných známek a zápisu patentů a užitných vzorů,
  • Sledování legislativních změn a aplikace do procesů společnosti,

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda (vhodné i pro absolventa),
  • znalost občanského a obchodního práva,
  • plynulá znalost AJ (včetně právní terminologie),
  • prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni,
  • preciznost, samostatnost, odpovědnost a schopnost práce v týmu
  • bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání