cz

HLAVNÍ AUDITOR

Náplň práce

Odpovědnost za:

  • Analyzování společnosti, podnikatelských a řídících procesů ve všech činnostech, strukturách a systémech
  • Ověřování souladu těchto činností s právním řádem, interními předpisy a dalšími závaznými dokumenty PBS
  • Kontrolu implementace nápravných opatření
  • Informovanost vedení společnosti o odchylkách a anomáliích s návrhy na odstranění
  • Identifikaci hrozících rizik a navrhování preventivních opatření
  • Provádění posudků  pro potřeby vedení podniku
  • Administrativní agendu spojenou s auditní činností

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxi v oblasti interní auditu alespoň 2 roky
  • Znalost AJ na úrovni min. B1
  • Zájem o letectví, energetiku

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání