cz

KONSTRUKTÉR KRYOGENNÍ TECHNIKY

Náplň práce

Konstruktér prochází s výrobkem všemi „životními etapami“ již od prvotních návrhových studií, přes vývojové konstrukční práce až po vlastní výrobu, montáž, zkoušky a vyhodnocení. Výrobek následně zavádí do sériové produkce a připravuje provozní dokumentaci. Během vývojových etap spolupracuje se všemi odděleními a výrobně technickými útvary.

  • Tvorba kompletní výkresové dokumentace výrobku a jednotlivých součástí
  • Realizace změn a zavádění změnového řízení
  • Návrh, realizace a vyhodnocení zkoušek výrobku a jeho součástí
  • Komunikace se zákazníkem s následnou koordinací zakázkové výroby, případně oprav
  • Tvorba instalační, provozní a údržbové dokumentace výrobku
  • Reprezentace firmy na kryogenních výstavách, konferencích a seminářích
  • Servisní výjezdy k zákazníkovi

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru energetické inženýrství nebo se zaměřením na termomechaniku podmínkou
  • Znalost obecného strojírenství a rotačních strojů
  • Znalost AJ na úrovni B2 podmínkou (NJ, RJ výhodou)
  • Znalost alespoň jednoho z CAD systému (nejlépe ProE / Creo)
  • Komunikativnost, ochotu spolupráce v kolektivu, dobré organizační schopnosti, samostatnost
  • Ochotu cestovat a zdokonalovat se v oboru

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Mám zájem o pozici KONSTRUKTÉR KRYOGENNÍ TECHNIKY