cz

NÁKUPČÍ SENIOR

Pozice: Kancelář
Firma: PBS Brno

Náplň práce

  • Vyjednávání dodávek požadovaných komodit s dodavateli a obchodními partnery.
  • Realizace výběrových řízení, udržování a rozvíjení vztahů s dodavateli a obchodními partnery a odpovědnost za plnění nasmlouvaných závazků.
  • Vystavování a správa objednávek, evidence a správa zásob.
  • Vyřizování došlých faktur, aktivní spolupráce na optimalizaci skladových zásob.
  • Vyřizování reklamací a jejich řešení ve spolupráci s oddělením kvality.
  • Systematické hodnocení dodávek a dodavatelů v rámci zavedeného systému hodnocení

Požadujeme

  • Vysokoškolské nebo bakalářské vzdělání v oblasti strojírenství, energetiky, nebo technického zaměření s minimální praxí pěti roků v oboru, výhodou znalost prostředí průmyslových kotlů a turbín.
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B 2, právní povědomí v oblasti smluvních vztahů, znalost nákupního procesu, dodacích podmínek dle Incoterms 2010, znalost práce s výpočetní technikou, řidičský průkaz sk. B.
  • Znalost právní problematiky – především Kupních smluv, Smluv o dílo a řešení případných sporů s dodavateli (reklamace apod.).
  • Samostatnost, schopnost práce v zátěžových situacích, proaktivní přístup.

Termín nástupu: po vzájemné dohodě

Svůj strukturovaný životopis zasílejte prosím na adresu:

e-mail: sevcik.d@pbs.cz, případné informace k pozici na tel. 532 295 201

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Odměny dle nastaveného motivačního systému.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky.
  • Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání.
  • Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou.