SVÁŘEČ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ/i možnost brigády

Pozice: Výroba
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

Do tradiční české společnosti PBS Velká Bíteš, která vyrábí turbínové motory pro výrobce letecké techniky z více jak 50 zemí světa, hledáme nové šikovné kolegy a kolegyně, které budou mít na starosti svářečské práce. Práce u nás probíhá na zakázku, a proto je velmi rozmanitá a zajímavá, nečeká Vás žádná pásová výroba!

Náplň práce

  • Provádění svářečských prací na základě technické dokumentace, plánů a výkresů.
  • Sváření dílů zejména z nerez oceli, hliníku a tenkých plechů (0,8 mm, 1 mm).
  • Obsluhy svářecího poloautomatu.
  • Zámečnické práce včetně ovládání práce s plechem, vybrušování dílců.
  • Pravidelná údržba nástrojů.

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Praxe 2 roky jako svářeč
  • Zodpovědný přístup k práci, důraz na kvalitu a detaily

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení od zkušených kolegů.
  • Volné víkendy
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • 23 dnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odměna za splněnou docházku (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Pokud vás svařování baví a hledáte novou výzvu, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na setkání s vámi a případnou spolupráci!

IMG_9389.JPG

Mám zájem o pozici SVÁŘEČ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ/i možnost brigády