cz

TECHNICKÝ ŘEDITEL

Náplň práce

  • Řízení a koordinace oddělení konstrukce, výpočtů a technologie
  • Strategické plánování a realizace cílů v oblasti technického rozvoje a výzkumu
  • Řízení technických projektů
  • Sledování nových vývojových trendů
  • Komunikace se zákazníky, reprezentace společnosti na mezinárodních společenských událostech

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání strojírenského směru
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let a všeobecný přehled v oblasti letectví podmínkou, výhodou praxe v odbornostech konstrukce motorů, stavba letadel
  • Znalost a orientace v certifikačních předpisech a procesech EASA PART 21 podmínkou
  • Organizační a manažerské dovednosti
  • Pokročilou znalost anglického jazyka, vč. technické terminologie
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení a loajalitu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví
  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Roční výkonnostní odměny
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • 23 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování (příspěvek 50 %)