cz

VEDOUCÍ VÝVOJE LETECKÝCH MOTORŮ

Pozice: Kancelář
Firma: PBS Group

Náplň práce

  • Vedení cca 5 členného vývojového týmu v oblasti konstrukce leteckých motorů
  • Odpovědnost za:
    • Konstrukční návrhy nových výrobků
    • Zavádění vývojových výrobků z hlediska technické dokumentace do sériové výroby (výkresy, kusovníky, technické podmínky, programy zkoušek, konstrukční předpisy, atd.)
    • Implementace vývojových výrobků do sériové výroby (výkresy, kusovníky, technické podmínky, programy zkoušek, konstrukční předpisy, atd.)
    • Spolupráce při řešení závad – konstrukční opatření, spolupráce při zpracování opravárenské dokumentace, vyhodnocení zkoušky výrobků u odběratelů
    • Samostatné vydávání zakázky do výroby, operativní řešení vzniklých problémů v procesu výroby týkající se konstrukce, spolupráce při rozhodování o použitelnosti neshodných výrobků a dílů s odchylkou, stanovení způsobu opravy
  • Komunikace se zákazníky, reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti konstrukce turbínových motorů, případně turbín podmínkou
  • Znalost AJ na úrovni min. B2, RJ výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how
  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • 23 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně

Mám zájem o pozici VEDOUCÍ VÝVOJE LETECKÝCH MOTORŮ