ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Pozice: Výroba
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

  • Provádění zkoušek letecké techniky a souvisejících přístrojů.
  • Dodržování předepsaných zkušebních postupů.
  • Zpracovávání protokolů a zpráv o provedených zkouškách.
  • Provádění údržby, oprav a výroby zkušebních zařízení dle pokynů nadřízených.

Požadujeme

  • Střední vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC
  • Základní znalost AJ
  • Samostatnost, komunikativnost, analytické myšlení

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pololetní a roční odměna
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)