cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Máte zkušenosti s obchodem v mezinárodním prostředí nebo chuť v něm nastartovat svoji kariéru?

  • Komunikace s obchodními partnery a sledování přidělených obchodních případů
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Benchmarking (cenový a produktový monitoring)
  • Zahraniční služební cesty do svěřeného regionu
  • Prezentace společnosti a našich možností řešení (účast na veletrzích, konference, aj.)
  • Obchodní jednání a jednání se zákazníkem
  • Spolupráce na marketingových aktivitách
  • Networking a upevňování obchodních vztahů
  • Identifikace potřeb zákazníka
  • Vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (vzdělání technického směru výhodou)
  • Anglický jazyk min. B1
  • Praxe v mezinárodním obchodu (technické obory) velkou výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Motivační složka mzdy ve výši 35% dle plnění předepsaných cílů s možností jejich přeplnění
  • Odměny za individuální obchodní přínos
  • Odměny pro nejlepší obchodního zástupce
  • Docházkový bonus 2 000 Kč/kvartál
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (příspěvek 50 %)
  • Výhodný mobilní tarif (až 5 telefonních čísel)
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Podpora profesního růstu a vlastní iniciativy
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how
  • Spolupráce se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni