cz

HR SPECIALISTA

Náplň práce

  • Spolupráce na HR projektech – zejména sourcing kandidátů (databáze Jobs, LinkedIn a další zdroje)
  • Kompletní zpracování a vedení personální agendy svěřeného úseku
  • Příprava všech pracovněprávních dokumentů (pracovní smlouva, mzdový výměr, dodatky k PS, ukončení PP, aj.) v souladu s platnou legislativou
  • Práce s personálním systémem Target – zadávání a aktualizace dat
  • Organizace a evidence lékařských prohlídek, odpovědnost za správnost popisu pracovních činností
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Spolupráce s interní mzdovou účtárnou, reporting
  • Organizace nástupního dne

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti s vedením personální agendy min. 3 roky podmínkou
  • Znalost zákoníku práce podmínkou
  • Znalost MS Office (Word, Excel) podmínkou, zkušenost se systémem Target velkou výhodou
  • Proaktivitu, pečlivost, spolehlivost a diskrétnost
  • Prezentační dovednosti na výborné úrovni

Nabízíme

  • Skvělý kolektiv
  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměnu za docházku (2 000 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění (od 700 Kč)
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 do 50 Kč)
  • Výhodný mobilní tarif (až 5 telefonních čísel)
  • Sleva na pohonné hmoty na benzince BDS
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměny za práci na speciálních projektech
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání