cz

UČITEL ODBORNÉHO VÝCVIKU

Náplň práce

​Pro naše středisko praktického vyučování PBS Velká Bíteš, které zajišťuje praktickou výuku žáků SOŠ Jana Tiraye při výuce oborů mechanik seřizovač, obráběč kovů a slévač, hledáme nového kolegu na pozici

  • Komplexní vzdělávací a výchovná činnost spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace
  • Další sebevzdělávání ve strojírenské oblasti
  • Spolupráce se SOŠ Jana Tiraye, HR oddělením a dalšími sociálními partnery

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 40 dní dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Požadujeme

  • Vzdělání v souladu se zněním § 9 zákona 563/2004 o pedagogických pracovnících zaměřena na získání pedagogické, psychologické a didaktické kompetence v oblasti praktického vyučování a odborného výcviku na středních odborných školách, případně ochotu si vzdělání neprodleně doplnit
  • Praxi ve strojírenském odvětví
  • Znalost technologických procesů (obrábění, svařování, odlévání, apod.)
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti