Specialisté na EPC projekty

Skupina PBS je dodavatelem teplárenských bloků a energobloků pro různé typy paliv. Tyto dodávky realizujeme také formou EPC zakázek. Výhodou je vlastní výroba turbín, kotlů, jejich součástí a souvisejících prvků komplexních celků. Na základě servisní smlouvy zajišťujeme pozáruční servis k dílu. PBS je silným a mezinárodně působícím partnerem pro všechny fáze zakázky a patří proto mezi spolehlivé EPC kontraktory.

PBS je celosvětově uznávaný dodavatel letecké techniky i přesných odlitků ze superslitin. Za toto renomé vděčí především schopným zaměstnancům, kterým poskytuje množství benefitů a dává jim prostor pro jejich růst. Kvalitních pracovníků s dovednostmi na vysoké úrovni a inovativním myšlením ale není nikdy dost a příležitost podílet se na špičkových produktech dodávaných do celého světa proto nabízíme neustále.

Servis, náhradní díly a generální opravy energetických zařízení

Svým zákazníkům nabízíme komplexní rozsah servisních služeb turbosoustrojí.

Zajišťujeme veškeré opravy a to v rámci revizí, ale i mimo tento rámec při náhle vzniklých poruchách či haváriích. Svým rozsahem lze prováděné opravy turbín označit od středních oprav jednotlivých komponent až po generální opravy stroje včetně pomocných zařízení.