Kryogenika

Jsme významným dodavatelem kryogenních turboexpandérů, kompresorů, čerpadel a kryogenních pohonných jednotek pro přední světové výrobce kryogenních systémů.
PBS.TopImage.Btn.Scroll

Dodáváme komponenty předním světovým výrobcům kryogenní techniky

Naše kryogenní kompresory, kryogenní čerpadla a heliové expanzní turbíny nachází uplatnění v heliových a vodíkových zkapalňovačích a mrazničkách pracujících svým pracovním stupněm v nízkých teplotách plynu nebo kapaliny od 4 K až do 150 K. Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří největší světovi výrobci kryogenní techniky jako Linde Kryotechnik či výzkumné organizace, např. Evropská organizace pro jaderný výzkum CERN a Výzkumné centrum Rossendorf.

Servis kryogenní techniky

PBS zajišťuje přímou i nepřímou podporu pro všechny své kryogenní výrobky v rámci instalace, uvedení do provozu a následného servisu. 

V případě potřeby realizujeme servisní zásahy u zákazníka. 
Nabízíme rovněž odborná technická školení servisních pracovníků.

Proč s námi?

Kompaktní design

Kompaktní design

Kompaktní design, vysoká účinnost, dlouhá životnost a v některých případech bezúdržbový provoz patří mezi hlavní přednosti našich kryogenních produktů.
Dlouholeté zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti

Máme dlouholeté zkušenosti s uplatněním v řadě renomovaných výzkumných institucí a dále u předních výrobců komplexních řešení pro různé oblasti průmyslu a zdravotnictví.
Projekty dle specifických potřeb zákazníka

Projekty dle specifických potřeb zákazníka

Vytváříme řešení na míru. Jednotlivé projekty řešíme individuálně, což nám umožňuje pružně reagovat jak na požadavky zákazníka v procesu optimalizace kryogenních soustav, ve kterých jsou naše produkty zabudovány, tak při přizpůsobení pro různá pracovní média.
Různé pracovní plyny

Různé pracovní plyny

PBS kryogenní přístroje se používají ve výzkumu nebo v průmyslu pro zkapalňování hélia, dusíku, argonu apod. a jejich přepravu ve zkapalněném stavu.