OPERÁTOR CNC – volné víkendy

Pozice: Výroba
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

Hledáme posilu na pozici operátora CNC, člověka, který má smysl pro detail i přesnost. Výrobky od nás putují do letectví, energetiky, stavebnictví, ale také například do zdravotnictví.

Co budete dělat?

  • Seřízení a obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí.
  • Práce podle výkresové dokumentace.
  • Základní údržba strojů.
  • Práce ve třísměnném provozu s volnými víkendy.

IMG_9159.JPG

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru.
  • ​Alespoň 1 rok praxe na CNC strojích.

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení od zkušených kolegů
  • Volné víkendy
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • 23 dnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme  pouze 7,5 hod . denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odměna za splněnou docházku (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

A jak vypadá práce v naší společnosti? Podívejte se na video z prostředí Divize letecké techniky:

Mám zájem o pozici OPERÁTOR CNC – volné víkendy