KONSTRUKTÉR/KA LETECKÉ TECHNIKY - PRAHA

Pozice: R&D/Engineering
Firma: Praha

Náplň práce

Práce konstruktéra/konstruktérky u nás neznamená rutinní práci na výkresech od stolu. Nabízíme příležitost být u toho, když něco vzniká a ovlivnit kvalitu každého detailu. Do naší konstrukční kanceláře, která sídlí v Praze na Václavském náměstí, hledáme konstruktéra/ku leteckých klimatizačních jednotek.

Náplň práce:

  • Konstrukční návrhy komponent vzduchových leteckých klimatizačních systémů – vývoj, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, technických specifikací a manuálů

  • Vypracování programů zkoušek nových výrobků, řízení zkoušek včetně vypracování zpráv ze zkoušek a jejich vyhodnocení
  • Zavádění vývojových výrobků z hlediska technické dokumentace do sériové výroby (výkresy, kusovníky, předpisy, programy zkoušek, atd.)
  • Návrh a provedení konstrukčních opatření vedoucích ke zlepšení užitných vlastností výrobků, ekonomiky výroby a zkoušení
  • Spolupráce při řešení závad výrobků v provozu, návrh konstrukčních opatření, spolupráce při zpracování opravárenské dokumentace
  • Komunikace v rámci vývojového týmu, komunikace se zákazníky na mezinárodní úrovni, přítomnost na obchodních jednáních jako technická podpora obchodního zástupce, spolupráce na poptávkovém řízení a návrhu nových vývojových projektů
  • Služební cesty do Velké Bíteše a možnost účasti na služebních cestách do zahraničí k zákazníkům na obchodně-technická jednání nebo z důvodu zkoušek a zástavby našich produktů přímo do letounu

Jsme velká firma, a proto jsme připraveni pracovat i s absolventy/absolventkami bez zkušeností. Dáme Vám příležitost se v tomto oboru zaučit, nasbírat zkušenosti, postupně osamostatňovat a za pár měsíců nebo let můžete být zrovna Vy klíčovým člověkem v našem pražském týmu.

Požadujeme

  • Vysokoškolské technické vzdělání
  • Znalosti z oblasti konstrukce/vývoje leteckých systémů, nejlépe vzduchových leteckých klimatizací, a jejich komponent (uzavírací a regulační ventily, vzduchové deskové výměníky, vzduchová ložiska apod. pro široký rozsah teplot a tlaků)
  • Zkušenosti s relevantními leteckými předpisy výhodou (RTCA DO-160G, SAE-ARP-85, SAE-ARP-292, SAE-669-E)
  • Praxe v oboru letectví, nebo letecká specializace v rámci studia, nebo volnočasové aktivity v letectví (letecké modelářství, amatérské letectví) velkou výhodou
  • Znalost CAD systémů (nejlépe ProE / Creo), Microsoft Word a Excel
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1
  • Znalost výpočetních SW ANSYS (Fluent, APDL), Matlab výhodou
  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, spolupráce v kolektivu, samostatnost, pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem (i mimo svůj obor) a předávat získané dovednosti a informace

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • 23 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)

Pracuj s těmi nejlepšími! Třeba s Ing. Martinem Beranem, naším specialistou na spalovací komory.

Jedním z klíčových konstrukčních celků každého turbínového motoru nebo pomocné energetické jednotky je spalovací komora. Její celková optimalizace může zásadním způsobem ovlivnit výsledné parametry motoru.

Co o práci na nich říká letecký konstruktér Ing. Martin Beran?

www.pbs.cz/Martin-Beran

07_39-Martin_Beran_CTA_02.jpg

Mám zájem o pozici KONSTRUKTÉR/KA LETECKÉ TECHNIKY - PRAHA

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů