PBS INDIA byla bronzovým sponzorem této významné konference.

Konference Unmanned Aerial Systems India 2022 se konala 13. září 2022 v Dillí. Tato významná událost v mnoha ohledech definovala budoucnost sektoru bezpilotních leteckých prostředků v Indii.
PBS INDIA byla bronzovým sponzorem této významné konference.
Konference přinesla plodné diskuze týkající se širokého spektra bezpilotních a dálkově řízených leteckých prostředků pro vojenské účely.

UAS India 2022 se zúčastnili vysocí představitelé indického letectva, armády a námořnictva a rovněž zástupci předních indických společností leteckého průmyslu.

Význam této akce pro budoucnost bezpilotních prostředků v Indii podtrhla aktuální neklidná situace na hranicích s Čínou, pro jejichž monitorování a kontrolu mají bezpilotní prostředky značný význam. Indické námořnictvo, armáda a letectvo navíc pod dojmem kladných zkušeností s provozem dvou pronajatých bezpilotních letounů Sea Guardian zvažují pořízení bojových bezpilotních letounů ve větším měřítku.

Ravi Hazarika, obchodní ředitel společnosti PBS INDIA, se na této konferenci stal jedním z vybraných řečníků. Děkujeme za skvělou reprezentaci naší společnosti.