KONSTRUKTÉR/KA LETECKÉ TECHNIKY

Náplň práce

Práce či konstruktérky u nás konstruktérky neznamená rutinní práci na výkresech od stolu. Nabízíme příležitost být u toho, když něco vzniká a ovlivňuje kvalitu každého detailu. Výhodou v práci PBS Velká Bíteš je přítomnost konstruktéra u celého projektu od prvních výkresů až po sériovou výrobu – podílení se na celém procesu vývoje a různorodost samotné práce.

Náplň práce:

  • Tvorba výkresové dokumentace výrobku a jednotlivých částí
  • Tvorba kompletní dokumentace výrobků a jednotlivých součástí
  • Návrh, realizace a vyhodnocení zkoušek výrobku a jeho součástí
  • Tvorba instalační, provozní a údržbové dokumentace výrobku
  • Realizace změn a zavádění změnového řízení
  • Komunikace se zákazníkem s následnou koordinací zakázkové výroby, případně oprav

Jsme velká firma, a proto hledáme jak šikovné zkušené konstruktéry/konstruktérky pro seniorské pozice, tak i motivované juniory/juniorky, které si umíme postupně zaškolit a pomoci jim na začátku pracovní kariéry.

Požadujeme

  • Vysokoškolské technické vzdělání (energetické inženýrství, případně obor se zaměřením na termomechaniku výhodou)
  • Znalost obecného strojírenství a rotačních strojů
  • Znalost CAD systému, MS Office
  • Komunikativnost, ochota spolupráce v kolektivu, dobré organizační schopnosti, samostatnost
  • Ochota učit se novými věcmi a předávat získané dovednosti a informace

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Mám zájem o pozici KONSTRUKTÉR/KA LETECKÉ TECHNIKY