MANAŽER PRO OBLAST KRYOGENIKY

Náplň práce

Už více než 35 let se v PBS Velká Bíteš rozvíjí oddělení kryogeniky, přesněji kryogenní turboexpandéry, kompresory, čerpadla a kryogenní pohonné jednotky pro zkapalňování helia a vodíku.
Naše produkty dodáváme předním světovým výrobcům kryogenních systémů, ale i do prestižních výzkumných ústavů, jako je třeba švýcarský CERN, Linde Kryotechnik aj.

Co obnáší tato práce?

Uvědomujeme si potenciál kryogeniky v dnešní době, a proto své produkty v této oblasti díky úspěšné činnosti R&D týmů neustále rozvíjíme a posouváme dál. V rámci tohoto rozvoje jsme vyčlenili oddělení kryogeniky jako samostatnou oblast v rámci naší společnosti a nyní hledáme schopného manažera, který se ujme jejího vedení.

  • Řízení menšího týmu v rámci strategického rozvoje v oblasti obchodu, výroby a vývoje kryogenních technologií.
  • Rozvíjení a udržování vztahů se strategickými partnery – dlouhodobé a pevné vztahy jsou v našem oboru nezbytné.
  • Vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek se zákazníky.
  • Spolupráce na marketingových aktivitách (účast na veletrzích, konference, aj.) vč. celková reprezentace naší společnosti a její dobré pověsti.
  • Řízení a dohled nad realizací projektů.
  • Reporting pro top management.

Požadujeme

  • Schopnost definovat a implementovat obchodní strategii a plány
  • Proaktivitu, schopnost vyhodnotit prioritu a řídit změny
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praxe v oblasti mezinárodního obchodu
  • Technický základ (technická střední/vysoká škola nebo praxe v technickém oboru) či znalost strojírenství je velkou výhodou vzhledem k přesahu do technické oblasti
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, vstřícný přístup
  • Práce na místě ve Velké Bíteši

Nabízíme

  • Mzda, odpovídající Vaší praxi a dovednostem + roční výkonnostní odměny
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a přesného lití – vyrábíme jedinečné výrobky za použití nejmodernějších technologií
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Mám zájem o pozici MANAŽER PRO OBLAST KRYOGENIKY

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů