PEVNOSTNÍ VÝPOČTÁŘ/KA - PBS ENERGO

Náplň práce

PBS ENERGO, a.s. je jediným dodavatelem parních protitlakových, kondenzačních a expanzních plynových turbín. Naši klienti jsou jak české, tak zahraniční firmy působící v oboru energetiky, chemického a petrochemického průmyslu. Do našeho týmu hledáme nového člena týmu na pozici pevnostního výpočtáře.

Náplň práce

  • Numerické simulace metodou konečných prvků (MKP) v programovém prostředí ANSYS a další i analytické výpočty.
  • Analýzy konstrukčních návrhů – především pevnostní výpočty, částečně příp. i tepelné, harmonické a modální.
  • Úzká spolupráce s výpočtáři, konstruktéry a dalšími pracovníky.
  • Vyhodnocení výsledků výpočtů, jejich prezentace a tvorba technických zpráv.

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření (ideálně se zaměřením na energetiku nebo mechaniku)
  • Praktická zkušenost se SW CREO výhodou
  • Znalost výpočtů nízkocyklové únavy, creep, lomové mechaniky výhodou
  • Znalosti v oblasti aplikované mechaniky (pružnost, pevnost, přenos tepla)
  • Praktické zkušenosti s programovým systémem ANSYS (úprava geometrie, tvorba výpočetní sítě, nastavení analýzy, verifikace a vyhodnocení výsledků)
  • Schopnost provést srovnání různých konstrukčních návrhů na základě provedené analýzy, spolupráce návrhu konstrukčních úprav pro dosažení požadovaných požadavků
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti energetiky
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • 23 dnů dovolené
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem

Mám zájem o pozici PEVNOSTNÍ VÝPOČTÁŘ/KA - PBS ENERGO