PRÁVNÍK

Pozice: Ostatní
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

  • Poskytování právní podpory a poradenství v rámci společnosti a skupiny
  • Podílení na přípravě smluvních a jiných právních dokumentů
  • Spolupráce při tvorbě interních právních předpisů
  • Revidování a připomínkování dokumentů (smlouvy, právní stanoviska apod.)
  • Podílení se na výběrových řízeních dodavatelů
  • Podpora při registraci ochranných známek a zápisu patentů a užitných vzorů
  • Sledování legislativních změn a aplikace do procesů společnosti
  • Zastupování zaměstnavatele v řízení před orgány státní správy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda
  • Praxe z pozice podnikového právníka velkou výhodou
  • Znalost občanského a obchodního práva
  • Aktivní znalost AJ (včetně právní terminologie)
  • Prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Preciznost, samostatnost, odpovědnost a schopnost práce v týmu
  • Bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)