SOURCING MANAGER

Pozice: Ostatní
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

  • Identifikace a výběr vhodných dodavatelů produktů i služeb vč. realizace výběrových řízení.
  • Jednání s dodavateli o cenách, podmínkách dodávek a smluvních podmínkách za účelem dosažení co nejvýhodnějších podmínek.
  • Průzkum trhu a analýza konkurenčních nabídek, cenových trendů a dostupnosti produktů nebo služeb.
  • Hodnocení dodavatelů z hlediska kvality, dodávek a služeb poskytovaných firmě.
  • Zajištění dodržování smluvních podmínek ze strany dodavatelů a případné vyjednávání změn smluvních podmínek.
  • Identifikace a minimalizace rizik spojených s dodavatelským řetězcem, včetně rizik spojených s cenovou nestabilitou, nedostupností produktů nebo narušením dodávek.
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními, jako je výroba, plánování, realizace, engineering, finance atd.

Požadujeme

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (ekonomické, strojírenské případně jiné technické)
  • Zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky, dodavatelského řetězce podmínkou
  • Znalost AJ na úrovni min. B2
  • Proaktivní přístup a samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)