STROJNÍ ZÁMEČNÍK PBS Energo

Pozice: Výroba
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

Pro PBS ENERGO, a.s. hledáme strojního zámečníka, který bude pracovat jako montér parních turbín.

  • Montážní práce dle technologických postupů, výkresu a kusovníku.
  • Montáž a demontáž parních turbín.
  • Provádí opravy a preventivní údržbu parních turbín.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru případně vyučení v oboru strojní zámečník. V případě jiného strojního oboru nutná praxe.
  • Samostatnost, flexibilita, manuální zručnost.
  • Znalost AJ výhodou.
  • Ochotu cestovat na montáže i mimo areál.

Nabízíme

  • Pravidelná valorizace mzdy.
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně).
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok.
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci.
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.
  • 23 dnů dovolené.
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál).
  • Stravenkový paušál.

Mám zájem o pozici STROJNÍ ZÁMEČNÍK PBS Energo

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů