TAVIČ/OPERÁTOR VÝROBY

Pozice: Výroba
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

  • Obsluha vakuových pecí
  • Příprava skořepin a jejich žíhání
  • Obsluha závěsného licího zařízení, žíhacích pecí a zařízení odstředivého lití
  • Příprava vyžíhaných skořepin pro odlévání dle technologických a licích předpisů
  • Práce ve dvousměnném či třísměnném provoze (dle zařazení)

Požadujeme

  • Základní znalost práce na PC
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení od zkušených kolegů
  • Volné víkendy
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • 23 dnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odměna za splněnou docházku (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

vdvd-1.jpg  HYN_8361.jpg

Divize-presneho-liti_lopatky1.jpg  IMG_5747-1.jpg