HR BUSINESS PARTNER

Náplň práce

Aktuální růst naší společnosti se promítá do náborových aktivit a celkově požadavků na kvalitu HR procesů, a proto do našeho čtyřčlenného HR týmu v PBS Velká Bíteš hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti kontinuální obsazování aktuálně volných pozic napříč společností, a také se bude zapojovat do dalších HR aktivit a projektů.

Náplň práce:

  • Spolupráce s manažery na plánování a implementaci strategických cílů týkajících se lidských zdrojů (talent management, zastupitelnost, motivace, odměňování, hodnocení aj.)
  • Metodické vedení manažerů v oblasti lidských zdrojů a řešení personálních otázek.
  • Zajišťování náboru nových zaměstnanců a spolupráce na HR marketingu.
  • HR reporting/controlling.
  • Spolupráce na různých HR projektech a zlepšování procesů.
  • Zajištění efektivní komunikace mezi vedením a zaměstnanci.

Požadujeme

  • Znalost AJ na úrovni min. B1
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenost s obsazováním technických pozic výhodou
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Práci on-site ve Velké Bíteši

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Pololetní a roční odměna
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Důležitou součástí HR týmu je i Soňa Štěpánková, která pracuje v PBS na pozici personalistky. Přečtěte si rozhovor, ve kterém hovoří o tom, co obnáší práce na personálním oddělení velké strojírenské společnosti.
IMG_9848.JPG