MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Pozice: Výroba
Firma: Velká Bíteš

Náplň práce

Hledáme zkušeného mistra výroby pro divizi letecké techniky, který bude mít zodpovědnost až 30–40 operátorů CNC a strojních zámečníků. Očekáváme aktivní přístup, schopnost identifikovat příležitosti ke zlepšení a aktivní zapojení do jejich implementace.

Náplň práce:

  • Dohled a zodpovědnost za chod a řízení svěřené části obrobny na základě měsíčního plánu výroby a v souladu s výrobní dokumentací.
  • Řízení a koordinaci práce střediska tak, aby bylo zajištěno efektivní plnění úkolů stanovených plánem výroby.
  • Kontrola dodržování technologických postupů.
  • Řešení mimořádných situací, zvláště při poruchách zařízení.
  • Kontrolu odvodů plnění norem a odvodů materiálu.
  • Spolupráce na tvorbě kapacitních plánů.
  • Spolupráce na zvyšování efektivity ve výrobě.
  • Vedení, motivace, hodnocení, rozvoj a kontrola výkonu podřízených pracovníků.
  • Zajištění vhodných pracovních podmínek a dohledu nad dodržováním BOZP a interních předpisů vč. odpovědnosti za pravidelné doškolování podřízených pracovníků.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání (technický směr velkou výhodou)
  • Praxe ve strojírenské výrobě
  • Organizační a manažerské dovednosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Pololetní a roční odměna
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Zajímá Vás, jak vypadá prostředí Divize letecké techniky?

dlt-vyroba.jpg